Bestuur bezoekt de VOB

Eind oktober was een delegatie van ons bestuur op bezoek bij de directie van de Vereniging van Openbare Bibliotheken (VOB), voor een hernieuwde kennismaking. De directeur heeft het belang van de SLBO voor oud-werknemers van de VOB nogmaals onderschreven. Hij werkt er graag aan mee dat dat de SLBO op de hoogte blijft.

Bij het bezoek kon het bestuur ook nog iets bijzonders overhandigen. Dick Reumer, voormalig directeur van NBLC, heeft in drie dikke boeken zijn leven opgetekend en dit alles voorzien van rijke illustraties/foto’s. Klaas Gravesteijn, de huidige directeur van de VOB, nam deze boeken graag in ontvangst en heeft beloofd ze een plekje te geven in de ’bibliotheek’ van het bureau.

Exemplaren van deze drie boeken zijn op de dag van de najaarslunch ook beschikbaar voor onze leden. Ze mogen de boeken mee naar huis nemen om ze rustig te bekijken. Daarna kan zij/hij/x ze doorgeven aan de volgende belangstellende.

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.